Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Deleion

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
diOs
God
God
diOs


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 33
Stare de spirit : Lov33333
Data de inscriere : 17/01/2009

Reclamatie Deleion Empty
MesajSubiect: Reclamatie Deleion   Reclamatie Deleion Icon_minitime1Mar Feb 03, 2009 12:34 am

Acel noskills nu stiu cine este , dar asa se da banu , cu mesaju ala , am luat ban pt ca eu i-am dat ban lu deleion 200 de min pt ca a dat la vot in minutul 23 pe harta awp_bycastor , i-am anulat votu si el a schimbat mapa . Am toata convorbirea cand l-am anuntat ca este abea minutul 23 si mi-a raspuns " si ce daca " . Azi a incalcat de 1000 de ori regulamentul acela daca era sa postez fiecare bila neagra la fiecare regula incalcata azi avea pe putin 30 de bile negre . Vreau sa se ia masuri si astept unban de dimineata pana mi se schimba ip-ul .

Reclamatie Deleion Deleionig1
Reclamatie Deleion W800
Sus In jos
whYsqheY-L1qu|d
SeRveR AdminisTraToR !
SeRveR AdminisTraToR !
whYsqheY-L1qu|d


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Localizare : sA-Mp >.... :X:P
Joburi/Distractii : Cs :X
Stare de spirit : indRagosTiT :X :X :X LoVe :X
Data de inscriere : 11/01/2009

Reclamatie Deleion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Deleion   Reclamatie Deleion Icon_minitime1Mar Feb 03, 2009 8:55 am

De ce ai dat ban? /Smile
Sus In jos
diOs
God
God
diOs


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 33
Stare de spirit : Lov33333
Data de inscriere : 17/01/2009

Reclamatie Deleion Empty
MesajSubiect: RE:   Reclamatie Deleion Icon_minitime1Mar Feb 03, 2009 9:30 am

Pentru ca a dat la vot in minutul 23 si i-am anulat votu si a schimbat harta cu toate ca eu i-am anulat votu Razz Si i-am dat ban 200 de min niciodata nu i-am dat permanent
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie Deleion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Deleion   Reclamatie Deleion Icon_minitime1Mar Feb 03, 2009 9:43 am

auzi faza tare noskills ia zis lui rady ca e frate cu liquid Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Deleion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Deleion   Reclamatie Deleion Icon_minitime1

Sus In jos
 
Reclamatie Deleion
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie bergienber
» --==rEcLaMaTiE==--
» RecLamaTie!
» REclamatie eXc|us!v3
» Reclamatie bzdlas

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SerVeR :: ----=== RecLamaTi AdMini ===-----
Mergi direct la: