Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie vasyle si rady

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Deleion
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 15/01/2009

Reclamatie vasyle si rady Empty
MesajSubiect: Reclamatie vasyle si rady   Reclamatie vasyle si rady Icon_minitime1Lun Feb 02, 2009 10:56 pm

rady nu mia zis ca bagase mapa recent si eu am dat la vote nu am stiut si deacoalea mia dat ban apoi iam dat eu lui ban si sa trezit vasyle smcheru **** mele sami dea ban si mah tine in ban tot timpul ************************** de jegos prost ordinar *************** si lu rady co fi si el vreun smecher si ************************ lu muistu ala de vasyle care juca cu coade si sandokan mia zis sai dau ban ************* de ****** si daca nu vrei sami mai lasi adminu asta este da sa stii ca admini astia 2 sunt ******
Sus In jos
diOs
God
God
diOs


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 33
Stare de spirit : Lov33333
Data de inscriere : 17/01/2009

Reclamatie vasyle si rady Empty
MesajSubiect: RE:   Reclamatie vasyle si rady Icon_minitime1Mar Feb 03, 2009 12:17 am

Nu ai dat o singura data la vot cand ai intrat , ai dat la vot si ti-am dat cancelvote , si ai continuat de cel putin 5 ori sa dai la vot cu toate ca vedeai ca iti anulam votu mereu. Martor este si Alexu fratele lu caddy care mi-a scos banu dar de tine . Si usor cu limbaju Wink injuri ca pe camp , probabil acolo ai fost crescut , pentru unii nici dumnezeu nu se mai baga Wink
Sus In jos
 
Reclamatie vasyle si rady
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REclamatie eXc|us!v3
» --==rEcLaMaTiE==--
» RecLamaTie!
» Caddy pt Rady si Liqid
» Cerere Aderare Clan Rady

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SerVeR :: ----=== RecLamaTi AdMini ===-----
Mergi direct la: